Silvitra N10

  • 45.95€

Silvitra 120, kurios sudėtyje yra sildenafilio ir vardenafilio, padeda vyrams pasiekti stabilią erekciją ir pailginti jos trukmę!

Pageidauti

Palyginti

Prieinamumas: Sandėlyje

Prekės kodas: Silvitra N10

Erekcijos disfunkcija yra rimta problema daugeliui vyrų. Daugelis jų išbando daugybę dalykų, kad šią problemą emilinuotų ir galėtų grįžti į normalų, jausmingą seksualinį gyvenimą. Silvitra 120mg yra vienas populiariausių papildų nuo erekcijos disfunkcijos, ypač dėl unikalaus dviejų veikliųjų medžiagų derinio vienoje tabletėje - Viagra + Levitra. Ši kombinuota priemonė skirta vyrų seksualinei disfunkcijai šalinti. Sildenafilis ir Vardenafilis, naudojami kartu su seksualine stimuliacija, padeda vyrui pasiekti ir išlaikyti stabilią erekciją, padidindami kraujo tekėjimą į varpą. Silvitra suteikia vyrams pageidaujamą poveikį ir pagerina jų seksualinę veiklą. Šis derinys užtikrina galingą ir stabilią erekciją, pailgindamas lytinį aktą. Silvitra pradeda veikti per 20-30 minučių. 

Veikimo laikas: IKI 24val.
Pakuotė: 10tab x 120mg. (Sildenafil 100mg + Vardenafil 20mg).
Vartojimas: 1tab. prieš 20-60min. užsigerdami dideliu kiekiu vandens. Negalima vartoti daugiau nei 1tab. per 36val!
Kontraindikacijos: sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis,hipertenzija, vartojant kitus papildus/vaistus, prieš vartojant pasitarti su gydytoju.

Apžvalgos

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Ar jums jau yra 18 metų? Mūsų prekės yra skirtos tik pilnamečiams asmenims!