Kamini Oral Jelly N7

  • 29.95€

Kamini Orall potencijos gelis, tai viagra pakaitalas su padidintu veikimo greiciu!

Pageidauti

Palyginti

Prieinamumas: Out Of Stock

Prekės kodas: KAMINI Oral Jelly N7

Kamini Oral Jelly veiklioji medžiaga 100mg Sildenafil - valgomojo gelio pavidalu. Palyginti su tablečių preparatais, jis turi žaibišką poveikį, nes organizme neskaidomas, o iš karto pasklinda kraujyje po to, kai patenka į kapiliarus (po liežuviu). Sildenafil yra naudojamas gydyti vyrų erekcijos disfunkciją, impotenciją, kai vyras negali santykiauti dėl nestandžios ar laikinai sustandėjančios varpos. Sildenafil naikina erekcijos disfunkciją, padidindamas kraujo pritekėjimą į varpą, seksualinės stimuliacijos metu. Gelis normalizuoja kraujotaką dubens srityje, stiprina erekciją ir padidina fizinę kūno ištvermę intymumo metu. Kamini želė turi 7 skirtingus skonius pakuotėje. Kamini gelį vartoja ir moterys norinčios lengviau pajusti orgazmą, lengviau susijaudinti ir patirti daugiau malonumų. 

Veikimo laikas: 6 - 12val.
Pakuotė: 7pak x 100mg.
Vartojimas: 1pak. prieš 15-30min. Geriausia naudoti po liežuviu. Galima su vandeniu. Negalima vartoti daugiau nei 1pak. per 24val!
Kontraindikacijos: sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis,hipertenzija, vartojant kitus papildus/vaistus, prieš vartojant pasitarti su gydytoju.

Apžvalgos

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Ar jums jau yra 18 metų? Mūsų prekės yra skirtos tik pilnamečiams asmenims!