Baigimą atitolinantis purškiklis PEINEILI N1

  • 18.95€15.95€

Peineili purskiklis yra per greitos ejakuliacijos sprendimas! Pratesk savo seksualini malonuma su pertneriu ilgiau!

Pageidauti

Palyginti

Prieinamumas: Sandėlyje

Prekės kodas: Baigimą atitolinantis purškiklis PEINEILI N1

Peineili yra lidokaino pagrindu pagamintas purškalas, skirtas sumažinti varpos galvutės jautrumą ir pailginti lytinį aktą. Purškiamas ejakuliacijos atitolintojas leidžia pratęsti seksualinio kontakto trukmę, tuo pačiu išsaugant visą pojūčių ryškumą. Šio purškiklio dėka Jūs ir Jūsų partnerė/is turite daugiau laiko pasimėgauti meilės aktu ir nesijaudinti dėl to, kad "baigsite per anksti". Peineili Delay Spray buteliuke yra 130 dozių.
Pakuotė: 1vnt x 15ml.

PRIVALUMAI:
VEIKIA IKI 60MIN!
atitolina ejakuliaciją;
bespalvis ir bekvapis;
mažina varpos perdėtą jautrumą.
galima naudoti tiek su lateksiniais, tiek iš kitų medžiagų pagamintais prezervatyvais.

NAUDOJIMAS:
prieš naudojimą indą gerai suplakite. Buteliuką laikykite maždaug 7-10cm atstumu nuo varpos. Būtinai papurkškite visą varpą nuo pagrindo iki galvos. Paspaudimų kiekis ir laiko tarpas prieš lytinius santykius priklauso nuo individualių dalykų, tačiau paprastai rekomenduojama nedidelį kiekį (1-5 kartus) likus 20-30 minučių iki lytinio akto. Papurškus, skystį reikia įmasažuoti į penį ir leisti visiškai įsigerti į odą. Po kelių minučių bus jaučiamas nedidelis tirpimas, o tai reiškia prailginimo veikimo pradžią. Po to perteklių reikia nuplauti vandeniu arba drėgnu skudurėliu.

Visada naudokite minimalų efektyvų kiekį. Neviršykite 15 paspaudimų per 24 val. Nenaudokite purškiklio nuolatos ilgiau nei 3 mėnesius nepasitarę su savo urologu. Nepurkškite arti akių ar nosies. Nusiplaukite varpą po lytinio akto. Produktas negali būti naudojamas ant odos, kurioje yra išbėrimų, abrazyvinių žaizdų ar kitų odos pažeidimų. Nepurkškite į šlaplę. Tik išoriniam naudojimui!

Apžvalgos

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Ar jums jau yra 18 metų? Mūsų prekės yra skirtos tik pilnamečiams asmenims!