Vaginaliniai kamuoliukai

Vaginaliniai kamuoliukai

Perskaityta: 623 Komentarai: 0

Vaginaliniai kamuoliukai dažniausiai įvardijami kaip elementarūs dubens dugno raumenų treniruokliai. Atsiradę Japonijoje apie 500-uosius mūsų eros metus, šie kamuoliukai ilgai laikyti ypatinga geišų paslaptimi: sakoma, kad reguliariai nešiodamos šiuos kamuoliukus makštyje, geišos pasiekdavo ypatingo makšties raumenų tvirtumo, ir tai leisdavo joms suteikti patį didžiausią malonumą bet kuriam vyrui. Ne paslaptis, kad tvirti dubens dugno raumenys leisdavo ir joms pačioms pajusti intensyvesnį orgazmą.


Tuomet vaginaliniai kamuoliukai gaminti iš kaulo, medžio ar metalo, su gyvsidabriu viduje. Įdėjus šiuos kamuoliukus į makštį, jie judėdami skleisdavo malonias vibracijas, todėl dar kartais vadinami pačiu pirmuoju vibratoriumi žmonijos istorijoje.


Bėgo šimtmečiai, iš Tolimųjų Rytų geišų kambarėlių kamuoliukai atkeliavo į Europą. Ir čia visų pirma įvertinta ne erotinė, o gydomoji jų nauda. Žymus amerikiečių ginekologas, daktaras Arnoldas Kėgelis, savo pacientėms, kurios negalėjo pakankamai stipriai sutraukti atitinkamų raumenų, rekomenduodavo nesudėtingus pratimus, atliekamus su vaginaliniais kamuoliukais. Šie pratimai buvo itin naudingi turinčioms šlapimo pūslės ir gimdos nusileidimo problemų, taip pat besiruošiančioms pastoti moterims: stipresni raumenys padeda lengviau pagimdyti ir greičiau atgauti gimdos elastingumą po nėštumo.


Šiandieniniai kamuoliukai išsiskiria savo įvairove: galima rinktis įvairių dydžių, spalvų, svorių, pagamintų iš pačių įvairiausių medžiagų. Be abejo, gyvsidabrio jų viduje nerasite. Bet tai nereiškia, kad tokia kasdienė mankšta neteiks malonumo!


Kamuoliukų tipas

Vaginaliniai kamuoliukai yra trijų pagrindinių tipų: pilnaviduriai, tuščiaviduriai su kitu kamuoliuku viduje, ir vibruojantys. Pilnaviduriai kamuoliukai skirti mėgstančioms paprastumą ir gebančioms greitai susijaudinti moterims. Jeigu norite ramiai atlikti Kėgelio pratimus, o ne patirti netikėtą orgazmą, tuomet šis pasirinkimas tinkamiausias Jums.


Tuščiaviduriai kamuoliukai su mažesniu kamuoliuku viduje – klasika. Tai savotiškas anuometinių pirmųjų, geišų kamuoliukų atitikmuo. Jums judant, mažasis kamuoliukas, esantis viduje, taip pat judės ir skleis malonias vibracijas, todėl greičiau patirsite susijaudinimą, orgazmą ar bent jau maloniai pasportuosite.


Vibruojantys kamuoliukai – tikras malonumų šaltinis. Šie kamuoliukai ir buvo sukurti tam, kad moterys galėtų intymiai save patyrinėti ir atrasti tai, kas joms patinka labiausiai. Vieni jų yra valdomi pulteliu, o kiti, dar vadinami išmaniaisiais, reaguos į Jūsų makšties susitraukimo stiprumą ir, priklausomai nuo to, kis jų skleidžiamos vibracijos.


Kamuoliukų sistemos

Ieškodamos sau tinkamiausių kamuoliukų pastebėsite, kad dažniausiai jie parduodami ne po vieną. Pakuotėse jų yra po du, tris ar daugiau. Iš tiesų tai puikus gamintojų sprendimas, leidžiantis lengviau išsirinkti tai, kas jums tinka labiausiai. Pakuotėje esantys kamuoliukai yra skirtingo svorio, įmanomos skirtingos jų komplektacijos. Galite nešiotis tik lengviausią ar tik sunkiausią kamuoliuką, galite įvesti keletą skirtingo svorio kamuoliukų vienu metu. Todėl įsigijusios kamuoliukų sistemą, kurią sudaro trys (labai retai – keturi) kamuoliukai, galėsite palaipsniui didinti krūvį ar dėvėti tokio svorio kamuoliuką, su kuriuo patogiausiai jausitės būtent šiandien.


Magnetiniai kamuoliukai

Rinkoje neseniai pasirodė visiškai naujas vaginalinių kamuoliukų tipas. Šią sistemą sudaro keturi kamuoliukai, kurių du – didesni, turintys metalinį užpildą, o du – mažesni, su magnetu viduje. Tokia magnetinių vaginalinių kamuoliukų sistema leidžia Jums pasirinkti tinkamiausią kombinaciją. Iššūkis stipriausioms ir ištvermingiausioms kamuoliukų sporto entuziastėms – visus keturis kamuoliukus makštyje surikiuoti į vertikalią liniją. Kodėl gi nepamėginus?!


Jungtys ir virvelės: nebūtina, bet patogu

Vieni kamuoliukai, kaip pastebėsite, prie savo pagrindo turi pritvirtintas virveles, kiti - ne. Virvelės yra skirtos tam, kad galėtumėte patogiau išimti kamuoliuką arba keletą kamuoliukų jungianti grandis. Šios virvelės būna pagamintos iš malonios, švelnios medžiagos, dažniausiai šilko. Jeigu kamuoliukas dengtas silikonu, virvelė taip pat bus silikoninė.


Kamuoliukai be virvelių savo kokybe tikrai nesiskiria nuo turinčių virveles. Jie patogesni dėvėti viešumoje ir skirti toms, kurios mėgsta visišką komfortą savo apatiniuose. Todėl, kad ir kurį variantą pasirinksite, tikrai nesuklysite, nes svarbiausia – kaip jaučiatės Jūs!


Beje, baimintis, kad kamuoliukas be virvelės kokiu nors būdu pradings jūsų kūno gelmėse, tikrai neverta – tai anatomiškai neįmanoma. Kamuoliukai be virvelės lengvai išstumiami makšties raumenimis ar atlikus keletą nestiprių stanginimosi judesių. Nepamirškite – nešiojant šiuos kamuoliukus sunkesnioji užduoties dalis kaip tik ir yra išlaikyti juos neišsmukusius, taigi su išėmimu problemų tikrai nekils.


Dydis ir svoris

Jūsų kamuoliuko dydis ir svoris priklausys nuo Jūsų lūkesčių ir tikslų. Jeigu siekiate malonesnių pojūčių, tačiau renkatės nevibruojantį kamuoliuką, galite rinktis mažesnį, nes toks lengviau galės judėti Jūsų makštyje ir taip suteikti daugiau malonumo. Jeigu renkatės kamuoliukus ir Kėgelio pratimams, patartina pradėti nuo didesnių, bet lengvesnių – juos apglėbti ir išlaikyti bus daug paprasčiau.


Kuo mažesnis ir kuo sunkesnis kamuoliukas, tuo stipresnių raumenų reikia norint jį išlaikyti viduje. Dydis ir svoris labai svarbu, todėl neapsirikite, besirinkdamos ir būtinai atkreipkite dėmesį į duomenis, pateikiamus gamintojo.


Medžiagos

Vaginaliniai kamuoliukai yra rekomenduojami gydytojų ginekologų, jie gaminami iš kokybiškų medžiagų, kurios nekelia nė mažiausio diskomforto, turėdamos sąlytį su makšties gleivine.

Patvariausios ir higieniškiausios medžiagos, iš kurių gaminami kamuoliukai – stiklas ir metalas. Ne veltui būtent iš šių medžiagų gaminama ir dauguma medicininių instrumentų bei prietaisų. Iš stiklo ar metalo pagamintus kamuoliukus prižiūrėti lengviausia: tereikia juos švariai nuplauti muilu ir vandeniu.


Silikoniniai kamuoliukai yra itin švelnūs, malonūs liesti. Silikonas taip pat labai gerai prisitaiko prie kambario temperatūros, yra patvarus, tačiau šių kamuoliukų priežiūra turėtų būti kiek kruopštesnė, nes dažnai juose yra įvairių griovelių, kuriuos reikia švariai išvalyti, kad nesusidarytų palanki terpė bakterijoms daugintis. Silikoninius kamuoliukus būtina gerai išvalyti vandeniu ir dezinfekuoti specialiu sekso žaislų valikliu.


Plastikiniai vaginaliniai kamuoliukai – tai ekonominis variantas, tinkantis pradedančiosioms, norinčioms tiesiog „pasimatuoti“, ar apskritai šis daiktas reikalingas. Jų priežiūra tokia pati, kaip ir silikoninių.


Vaginalinių kamuoliukų nauda yra įrodyta ne vieno mokslininko bei gydytojo, jų teigiamu poveikiu moterys spėjo įsitikinti dar prieš 15 šimtmečių, taigi akivaizdu, kad ir jums vertėtų atlaisvinti šiek tiek vietos savo naktinio stalelio stalčiuje bei įsigyti šį stebuklingą sveikatą ir malonumus garantuojantį žaislą iš Romantika.lt siūlomo vaginalinių kamuoliukų pasirinkimo.

Parašyti komentarą

Ar jums jau yra 18 metų? Mūsų prekės yra skirtos tik pilnamečiams asmenims!