VIP Royal Honey N1

  • 5.00€3.50€

Palaiko seksualinį susijaudinimą, ypač metams bėgant, padeda esant prastai erekcijai ir sulėtina greitą ejakuliaciją!

Pageidauti

Palyginti

Prieinamumas: Sandėlyje

Prekės kodas: VIP Royal Honey N1

VIP Royal Honey maksimaliai stiprina erekciją, padidina lytinį potraukį ir seksualinius pojūčius. "Karališkasis medus" yra nr.1 kovoje su vyrų reprodukcinės sistemos sutrikimais, kaip prostatitas, impotncija, poliucija ir t.t. Taip pat tai visiškai natūralus būdas sužadinti seksualinį apetitą ir geismą tarp partnerių.
Pakuotė - 1lap x 10g.

PRIVALUMAI:
VEIKIA NUO 48VAL!
Ištvermė – Stiprina, ilgina, kontroliuoja erekciją.
Pasitikėjimas – seksualinės veiklos padidėjimas suteikia daugiau pasitikėjimo kiekvienoje meilės sesijoje.
Hormonų stiprinimas – ne tik skatina fizinį troškimą, bet ir karališkasis medus padidina natūralų testosterono kiekį organizme.
Seksualinis stimuliatorius – Royal Honey yra visiškai natūralus būdas sužadinti seksualinį apetitą ir sužadinti geismą tarp partnerių.
Reprodukcinės sistemos sveikata – būdamas gamtos produktas, medus turi maistinių medžiagų, mažinančių prostatos ligų ir kitų reprodukcinės sistemos ligų riziką.

DOZAVIMAS:
Vieną pakuotė likus 30-40min. iki lytinio akto. Geriau po valgio su dideliu kiekiu vandens. (Nevartoti daugiau nei vieną paketėli per 2-3dienas.)

Royal Honey VIP, patobulinta formulė, yra ne tik aktyvi priemonė seksualinei veiklai skatinti, bet ir galingas energijos šaltinis visam organizmui!

Apžvalgos

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Ar jums jau yra 18 metų? Mūsų prekės yra skirtos tik pilnamečiams asmenims!