Vigrx PLUS N60

  • 50.00€

2 arba daugiau 47.50€ 3 arba daugiau 44.00€

Penio padidinimas, stipresne erekcija, intensyvesnis orgazmas - lengva ranka pasiekama su VigRX!

Pageidauti

Palyginti

Prieinamumas: Sandėlyje

Prekės kodas: Vigrx PLUS N60

VigRX Plus padės Jums realizuoti svajonę apie geresnį, sveikesnį ir laimingesnį seksualinį gyvenimą. Šis maisto papildas padidins Jūsų orgazmų kiekį ir dažnumą. Taip pat padidins Jūsų varpos apimtis. Sudėtyje esantis žolelių mišinys pridės papildomo pasitenkinimo ir padės atsikratyti nereikalingo streso lytinio akto metu.
Šis preparatas skirtas norintiems pasididinti varpą ir pajausti varpos funkcionavimo pagerėjimą. Tai vienas iš didžiausių atradimų vyrų pasaulyje. Tie kurie vartoja jį, pamiršta psichologines traumas, juntamas draugužiui nuilsus. Be to, kam leisti pinigus chirurginėms intervencijoms, kai yra šis natūralus preparatas. VigRX plus padės lytiniame gyvenime kiekvieną dieną. O jį naudojant, patirsite ilgesnę ir stipresnę erekciją. Greitukai taps Jūsų praeitimi.
Pakuotė: 60tab.

VigRX veikimas:
Varpos sandara yra tokia, jog jos šonuose yra du aktyvūs plotai - Corpa ir Cavernosa. Jūsų erekcija atsiranda, kai Jūs susijaudinate, o šiuos plotus užpildo kraujas. VigRx darbas yra išplėsti šiuos audinius ir ženkliai juos padidinti. Kai tai įvyksta, šie audiniai gali išlaikyti daugiau kraujo nei iki šiol. Jums tereikia šias tabletes gerti reguliariai ir Jūsų varpa gali pailgėti iki 6 cm. Tai priklauso nuo Jūsų varpos pradinio ilgio ir kiek laiko vartosite preparatą.

DOZAVIMAS:
1 tabletę 2 kartus per dieną.  Rezultatą pastebėsite jau po vieno mėnesio. Rekomenduojamas vartojimo terminas 3-5 mėn. Pasikeitimai išlieka visam laikui.
Be to, jei norite padidinti seksualinę veiklą galite išgerti 1 tabletę likus 30 minučų iki lytinio akto.

Apžvalgos

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Ar jums jau yra 18 metų? Mūsų prekės yra skirtos tik pilnamečiams asmenims!