„Levitra“ – koks tai preparatas ir kaip jis veikia?

„Levitra“ – koks tai preparatas ir kaip jis veikia?

Perskaityta: 602 Komentarai: 0

Erekcijos sutrikimai – išties nemaloni patirtis, tikriausiai nedžiunginanti nė vieno vyro, o impotencija daugeliui apskritai skamba kaip mirties nuosprendis vyriškumui. Laimei, šiuolaikinė medicina gali padėti – reikia tik pasirinkti tinkamiausią sprendimo būdą.

Vienas žinomiausių preparatų, skirtų erekcijos sutrikimams gydyti, yra „Levitra“.  Koks tai vaistas ir kaip jis veikia?

„Levitra“ yra komercinis generinio vaisto vardenafilio pavadinimas. Vardenafilis parduodamas ir kitais pavadinimas, tačiau „Levitra’ – bene žinomiausias prekės ženklas.

Vardenafilis atpalaiduoja kraujagyslių sieneles ir stimuliuoja kraujo tekėjimą į varpą, štai kodėl pasiekti ir išlaikyti erekciją tampa lengviau.

Šio vaisto veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais, lyginant jį su placebu – testinių grupių, vartojusių vardenafilį, rezultatai buvo akivaizdžiai geresni. Žinoma, preparato poveikis individualus ir jis nėra panacėja – jei erekcijos sutrikimus lemia psichologinės problemos arba rimtos gretutinės ligos, vien tablečių nepakaks. Prieš vartojant šį vaistą, rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistu.

Beje, tabletės nesuveiks ir tuo atveju, jei bus vartojamos be jokios išorinės stimuliacijos – kitaip tariant, tiesiog išgėrus „Levitros“, erekcija neatsiranda, reikia, kad vyras būtų seksualiai susijaudinęs.

Tabletę rekomenduojama išgerti likus maždaug valandai iki sueities, o veiksminga ji išlieka apie keturias valandas. Poveikį slopinti gali gausus, riebus maistas, taip pat – alkoholis. Dar vienas, galbūt daugeliui netikėtas produktas, kurio patariama vengti, yra greipfrutas – pasirodo, tam tikri jame esantys komponentai gali ne tik slopinti „Levitros“ ir panašių vaistų poveikį, bet ir sustiprinti šalutinius reiškinius!

Vis dėlto baimintis nereikėtų – šis papildas laikomas saugiu, yra patvirtintas visų oficialių JAV ir Europos vaistų reglamentavimo institucijų, o jo nepageidaujamas poveikis pasireiškia ne visiems. Dažniausiai minimi simptomai yra galvos skausmas, veido paraudimas, kartais – galvos svaigimas. Tiesa, pavojingesnis šis preparatas tiems, kurie turi širdies ir kraujagyslių sistemos veiklos sutrikimų, taip pat reikia atsižvelgti į kitus tuo pat metu vartojamus medikamentus, nes jie gali stipriai sąveikauti su „Levitra“.

Jei pavartojus šio vaisto pastebite tokių simptomų kaip stiprus pykinimas, smarkus galvos svaigimas, silpnumas, nereguliarus pulsas, skausmas širdies plote, tvinksėjimas ausyse, nedelsdami kreipkitės į gydytoją!

Parašyti komentarą

Ar jums jau yra 18 metų? Mūsų prekės yra skirtos tik pilnamečiams asmenims!