Sildigra 100 N10

  • 30.00€

Sildigra 100mg padeda kovoti su erekcijos sutrikimais, impotencija, neatsižvelgiant į jos fizines ir psichines priežastis.

Pageidauti

Palyginti

Prieinamumas: Sandėlyje

Prekės kodas: Sildigra 100 N10

Imtymios problemos, ypač erekcijos disfunkcija (ED), gali labai paveikti vyro fizinę ir emocinę gerovę, bei pačius intymius santykius. Veiksmingų sprendimų paieška paskatino sukurti tokius preparatus kaip Sildigra 100mg. Sildigra 100, geriamasis papildas, priklauso, žinomų kaip 5 tipo fosfodiesterazės (PDE5) inhibitoriai, grupei. Jo veiklioji medžiaga, 100 mg sildenafilio citratas.
Seksualinės stimuliacijos metu varpos akytkūniuose išsiskiriantis azoto oksidas suaktyvina erekcijos mechanizmą. Kai kurie sildenafilio sukeliami cheminiai pokyčiai atpalaiduoja akytkūnio lygiuosius raumenis. Taip pat blokuojama erekciją slopinančio fermento – 5 tipo fosfodiesterazės – sekrecija, todėl išsiplečia kraujagyslės ir kraujas laisvai patenka į varpą. Tokiu būdu pasiekiama erekcija yra stipri ir ilgalaikė. Žinoma, norint suaktyvinti Sildigra veikimą, reikalingas seksualinis dirgiklis, tačiau jis gali būti net subtilus – poveikis bus iš karto. 

Veikimo laikas: 6 - 12val.
Pakuotė: 10tab x 100mg.
Vartojimas: 1tab. prieš 30-60min. užsigerdami dideliu kiekiu vandens. Negalima vartoti daugiau nei 1tab. per 24val!
Kontraindikacijos: sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis,hipertenzija, vartojant kitus papildus/vaistus, prieš vartojant pasitarti su gydytoju.

Apžvalgos

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Ar jums jau yra 18 metų? Mūsų prekės yra skirtos tik pilnamečiams asmenims!